‚Angielskie czasy: raz a dobrze’ mega-kurs w wakacyjnej promocji

Angielskie Czasy 

Naucz się skutecznie 

Czy chcesz w te wakacje opanować angielskie czasy i przełamać barierę językową? 

Skorzystaj z wyjątkowej wakacyjnej promocji 

teraz 60% taniej

 

Skorzystaj z wyjątkowej wakacyjnej promocji
teraz 60% taniej

 Brakuje Ci solidnych podstaw w angielskim?

Wiedza, którą masz jest książkowa i nie przekłada się na umiejętność komunikacji? 

Wciąż stresujesz się, bo popełniasz błędy?

Marzysz o tym, żeby przełamać barierę, mówić płynnie i poczuć się pewnie?

Chciałabyś z komunikatywnym angielskim realizować swoje marzenia? 

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Czy Ciebie też dotyczą te problemy?

Brzmi znajomo?

Uczysz się od lat, a wciąż brakuje Ci pewności w komunikacji?

Czujesz zażenowanie, kiedy mówisz po angielsku, bo boisz się popełniać błędy gramatyczne?

Masz wiedzę książkową, ale nie praktyczną?

Dotychczasowe kursy nastawione były na gramatykę, a mało z nich wyniosłaś praktycznej wiedzy?

Brak Ci swobody do mówienia o codziennych, praktycznych sytuacjach?

Wciąż czujesz blokadę i nie mówisz płynnie?

Większość z nas nie ma większych problemów z opanowaniem gramatyki … biernie. Przyzwyczajeni jesteśmy do biernej nauki języka, skupionej na studiowaniu teorii i rozwiązywaniu ćwiczeń gramatycznych. Problem pojawia się, kiedy chcemy naszą wiedzę użyć w praktyce. Wtedy pojawia się strach, stres i dyskomfort, jednym słowem ‘bariera.’

Dzieje się tak, ponieważ:

– Uczyłaś się masy zagadnień i konstrukcji, które rzadko używane są w mówieniu. Natomiast, kiedy przyjdzie Ci użyć języka w praktyce nie wiesz, po jaki czas czy strukturę sięgnąć.

– Nie ćwiczyłaś czynnie przerabianych tematów, a jedynie bierne rozwiązywanie ćwiczeń pisemnych. W rezultacie, nie masz płynności mówienia.

– Ćwiczenia pisemne nastawione były głównie na poprawność a nie na komunikację. W rezultacie, boisz się mówić, żeby nie popełnić błędów.

– Twoja bierna znajomość języka jest na dużo wyższym poziomie niż praktyczne umiejętności. Czujesz frustrację, kiedy próbujesz mówić, bo czujesz się ‘ciągle początkująca’.

Dlatego właśnie stworzyłam mój kurs ‚Czasy w meloniku’. Oparty jest o 15-letnie doświadczenie w nauczaniu studentów, takich jak Ty!

Mój kurs jest inny!

Zobacz dlaczego i co osiągniesz po jego zakończeniu.

Jakie osiągniesz efekty?

Opanujesz prostą i skuteczną metodę na rozróżnienie i zrozumienie najważniejszych czasów angielskich, używanych w 95% sytuacji w mówionym języku angielskim. 

Zrozumiesz, jaki czas potrzebny jest w konkretnych sytuacjach z życia codziennego i nie będziesz mieć wątpliwości, którego czasu użyć. 

v

Od pierwszej lekcji poznajesz praktyczny język i ćwiczysz w mówieniu codzienne sytuacje. Nauczysz się, m.in. jak się przedstawić, jak mówić o pracy, jak mówić o wakacjach, czy o planach. 

Stworzysz solidne podstawy, które są kluczem do posługiwania się angielskim płynnie, naturalnie i swobodnie. 

Pokonasz barierę językową i strach przed mówieniem. Zaczniesz używać angielskiego do komunikacji w sytuacjach, które przydadzą Ci się w pracy czy na wyjeździe. 

Nabierzesz pewności w posługiwaniu się angielskim w codziennych, życiowych sytuacjach.

Zaczniesz mówić płynnie, naturalnie i swobodnie.

Poczujesz, że możesz realizować swoje marzenia z lepszym, komunikatywnym angielskim. 

„Czasy: Raz a dobrze” to kurs jak żaden inny

Jak wygląda kurs?

 Zapomnij o tym, jak uczyłaś się do tej pory. Zapomnij o książkach, robieniu  ćwiczeń gramatycznych, tabelkach, itp.

Ten kurs skupia się na komunikacji i rozwijaniu umiejętności mówienia. Jeśli szukasz kolejnego kursu, w którym czytać będziesz wyjaśnienia gramatyczne i rozwiązywać ćwiczenia pisemne, to nie jest to kurs dla Ciebie.

Jeśli jednak poszukujesz kursu, za pomocą którego nauczysz się posługiwać angielskim w praktyce, to WITAM NA POKŁADZIE!

Jak praktycznie poznajesz czasy na kursie?

1. Każdy czas wprowadzany jest za pomocą kilku prezentacji video, w których poznajesz praktyczne zastosowanie każdego czasu w naturalnych, życiowych sytuacjach. 

2. Do każdego modułu dołączone są praktyczne zadania w formie nagrań video, za pomocą których ćwiczysz użycie czasów i nabierasz pewności i płynności. 

Kurs składa się 5 modułów tematycznych, w których za pomocą prezentacji pokazuję najważniejsze czasy używane w 95% sytuacji w mówionym języku angielskim (1. Present Simple, 2. Present Continuous, 3. Past Simple, 4. Present Perfect 5. Future Simple). Całość zawiera 27 prezentacji video – ponad 10 godzin nagrań!

W każdym module znajdziesz do 5 lekcji plus sugestie, jak dodatkowo ćwiczyć każdy czas czy porównywanie czasów.  Lekcje zaplanowane są interaktywnie i wymagają Twojego aktywnego udziału.

Każdy czas powtarzasz praktycznie za pomocą ćwiczeń w formie nagrań video. Kurs zawiera 57 nagrań video do codziennych ćwiczeń.

Kurs dostępny jest na specjalnej platformie na nieograniczony czas. Możesz z niej korzystać w dogodnym dla siebie czasie i na dowolnym urządzeniu.  

Kim jestem?

Pokażę Ci, jak przełamać barierę

Kim jest Elo Kasia?

Kasia Garbal jest trenerką angielskiego i konsultantem językowym. Nauczaniem zajmuje się od 15 lat, a od 3 lat prowadzi swoją własną szkołę językową ‘Eloquent.’ Jest autorką kursów językowych oraz e-booków. Od stycznia prowadzi również własną platformę nauki angielskiego ‘Mad Hatters English Club.’

Jako doktorantka anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego, 17 lat temu wyjechała na stypendium naukowe do Irlandii Północnej i … została tam na stałe. Od 13 lat mieszka w Belfaście, gdzie od wielu lat aktywnie działa na rzecz społeczności polskiej i mniejszości narodowych.

Pobyt w UK dał jej wyjątkową wiedzę o prawdziwym, żywym języku, którą dzieli się ze swoimi studentami. 

Kasia jest wyjątkową trenerką angielskiego z praktycznym podejściem do nauki, która stawia przede wszystkim na rozwój komunikacji. Jest nauczycielką z ogromną pasją, energią i entuzjazmem, którymi zaraża do siebie swoich studentów.

Jej misją jest pomóc Ci w przezwyciężeniu bariery językowej i nabraniu pewności siebie, dzięki czemu Twój potencjał zawodowy oraz możliwości zarobkowe wzrosną.  

Angielski otwiera horyzonty, możliwości, ścieżki rozwoju… Otwórz się na świat możliwości, jakie da Ci płynna znajomość angielskiego. Zacznij zmieniać swój świat dziś.

 

Rekomendacje

Co moi studenci mówią o kursie „Czasy”?