Gotowa, żeby w końcu przełamać tę barierę?

 

‘Jak nabyć pewności siebie w angielskim zostawiając w tyle nieskuteczne metody nauki’

Darmowe 5-dniowe wyzwanie z językiem angielskim

 

 

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Zaczynałaś naukę wielokrotnie, próbowałaś kursów, aplikacji, YouTuba, podcastów… i nadal czujesz, że masz barierę przed mówieniem? Próbowałaś wielu metod, ale nadal nie umiesz się komunikować? 

Stresujesz się za każdym razem, kiedy musisz użyć angielskiego, czy to w pracy, czy na wyjeździe, przez telefon czy na spotkaniu? Wiesz, że umiesz, a jednocześnie nie jesteś w stanie swobodnie i płynnie posługiwać się językiem? 

Zdajesz sobie także sprawę, że umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim sprawi, że Twój potencjał zawodowy oraz szanse poznawania świata wzrosną. Chcesz otworzyć się na świat możliwości jakie daje angielski?

Zacznij od 5-dniowego darmowego wyzwania, w którym pokażę Ci, jak szybko możesz nabyć pewności siebie pokonując bariery, które powstrzymywały Cię do tej pory, zostawiając w tyle metody nie przynoszące rezultatów i przejmując kontrolę nad swoją nauką by osiągnąć cele, które sobie wyznaczyłaś.

 

WYZWANIE

Co Cię czeka przez kolejne 5 dni?

Dzień 1 Strachy na lachy 

 

Przełamiesz bariery mentalne, które sprawiają, że masz trudności w komunikacji w języku angielskim. Przyjrzysz się swoim dotychczasowym doświadczeniom w nauce i zobaczysz, dlaczego powszechnie promowane metody nie działają. Pomogę Ci stworzyć swój indywidualny plan, który będzie Twoją mapą do praktycznego działania.

Dzień 3 Gramatyka w służbie ludziom

 

Opanujesz co jest ważne i potrzebne w nauce angielskiego. Zapomnij o skomplikowanych tabelkach, zapomnij o wkuwaniu regułek, terminów gramatycznych oraz dosłownym tłumaczeniu na język polski. Pokażę Ci, jak w prosty sposób jesteś w stanie ogarnąć struktury przydatne w 95% codziennych sytuacji w języku angielskim, jak ćwiczyć je tak żeby zapamiętać i od razu używać.

Dzień 2 Przełam się przed sobą

 

Uświadomisz sobie, jak dużo już umiesz po angielsku (nawet jeśli twierdzisz, że jesteś początkująca). Pokażę Ci super metodę do samodzielnego ćwiczenia, dzięki której poświęcając zaledwie 10 minut dzienne będziesz mówić płynniej. Ta metoda ćwiczenia sprawdza się niezależnie od Twojego poziomu angielskiego.

 

Dzień 4 Praktycznie i w kontekście

 

Zrozumiesz, jak kluczowe w nauce języka jest ćwiczenie umiejętności używając prawdziwego języka, tak jak go używają native speakerzy w naturalnych, codziennych sytuacjach. Zaprezentuję Ci szereg scenariuszy z życia codziennego, których opanowanie sprawi, że poczujesz się znacznie pewniej w używaniu języka. 

 

 

Dzień 5 Make an impact – Postaw na efekty

 

Poznasz moją autorską metodą na skuteczną naukę angielskiego. Uświadomisz sobie, jak ważne w osiągnięciu płynności w mówieniu są zarówno ‘mechaniczne’ jak i ‘mentalne’ ćwiczenia. Podzielę się również z Tobą szeregiem technik, dzięki którym, wykorzystując to co już umiesz, będziesz uczyć się o wiele skuteczniej i nabędziesz pewności siebie. 

 

>>>Każdego dnia wyzwania otrzymasz praktyczne WSKAZÓWKI oraz ZADANIA do wykonania. Będziesz miała dostęp do materiałów pdf oraz nagrań video.

 

Takie problemy mają moi studenci:

Dla kogo jest to wyzwanie?

Jeśli chcesz na poważnie zająć się swoim angielskim i 

– zidentyfikować bariery, które powstrzymują Cię przed mówieniem

– wyjść poza strefę komfortu i pokonać barierę mentalną, która Cię blokuje

– pozbyć się nieskutecznych metod i złych nawyków 

– skupić się na tym co ważne, przydatne i skuteczne 

– poznać techniki, dzięki którym osiągniesz płynność 

– mówić 

To witam na pokładzie!!!!

Jeśli:

– chcesz uczyć się angielskiego tak jak robiłaś to do tej pory 

– lubisz robić ćwiczenia gramatyczne

– chcesz zdać szybko jakiś egzamin 

– lubisz nudne lekcje i gramatyczne wykłady po polsku 

– zależy Ci na certyfikacie a nie na mówieniu 

to lepiej się nie zapisuj. 

Rekomendacje

Co mówią o mnie moi uczniowie

O mnie

Kim jest Elo Kasia?

Kasia Garbal jest trenerką angielskiego i konsultantem językowym. Nauczaniem zajmuje się od 15 lat, a od 3 lat prowadzi swoją własną szkołę językową ‘Eloquent.’ Jest autorką kursów językowych oraz e-booków. Od stycznia prowadzi również własną platformę nauki angielskiego ‘Mad Hatters English Club.’ 

Jako doktorantka anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego, 16 lat temu wyjechała na stypendium naukowe do Irlandii Północnej i … została tam na stałe. Od 11 lat mieszka w Belfaście, gdzie od wielu lat aktywnie działa na rzecz społeczności polskiej i mniejszości narodowych.

Kasia jest wyjątkową trenerką angielskiego z praktycznym podejściem do nauki, które stawia przede wszystkim na rozwój komunikacji. Jest nauczycielką z ogromną pasją, energią i entuzjazmem, o czym świadczą opinie studentów: 

Pomaga w przezwyciężeniu bariery językowej i nabraniu pewności siebie dzięki czemu Twój potencjał zawodowy oraz możliwości zarobkowe wzrosną. 

Zrób pierwszy krok, a ja pokażę Ci drogę. Tak, chcę wziąć udział w wyzwaniu.