Kursy

W co wierzę

I czemu jestem wierna

Gramatyka ma być w służbie ludziom: moje lekcje są tak zaprojektowane, żeby to, czego się nauczysz, od razu ćwiczyć w naturalnych kontekstach z życia codziennego. To pozwoli Ci używać angielskiego efektywnie, naturalnie i płynnie w kontekstach, które są przydatne. Nie znajdziesz na moim kursie nudnych gramatycznych wykładów, masy terminów gramatycznych czy stron bezsensownych ćwiczeń nie powiązanych z rzeczywistością.

Moja misja

Motor napędowy każdego dnia

Moją misją jest pomóc Ci osiągnąć pewność i płynność w posługiwaniu się językiem angielskim. Stawiam na komunikację, bo do tego w końcu służy język. Podchodzę do nauki języka praktycznie i pragmatycznie, bo wiem, że tego też oczekuje każdy uczący się.

Nauczanie jest moją pasją, a energia i humor moją wizytówką.

kilka słów

O mnie

W języku angielskim zakochałam się od pierwszego wejrzenia jeszcze w szkole średniej dzięki mojemu wspaniałemu nauczycielowi, który na owe czasy w sposób bardzo postępowy uczył nas poprzez piosenki the Beatles i the Doors. Potem był pobyt w Stanach, anglistyka na Uniwersytecie Warszawskim, a w 2004 wyjazd na stypendium naukowe do UK, gdzie tak się zasiedziałam, że jestem tu już od 16 lat!

Literatura i nauczanie to od zawsze były moje pasje. Wykładałam zarówno język praktyczny jak i literaturę angielską na uniwersytetach w Polsce i w UK. Języka angielskiego uczyłam studentów z różnych zakątków świata i ponad 30 narodowości!

Wolontaryjnie działam na rzecz mniejszości, m.in. jako prezes Polskiej Szkoły Sobotniej

Kurs online

Angielskie czasy – raz a dobrze

Sprawdź

Inne kursy online

1 na 1

Indywidualne konsultacje

Napisz do mnie

Bądźmy w kontakcie

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące nauki angielskiego, korzystania z moich kursów, bądź innych tematów związanych z moją pasją, to zapraszam Cię serdecznie do kontaktu.

Wiadomość

Kilka chwil i wracam do Ciebie z odpowiedzią na Twoje pytanie.

kontakt@elokasia.pl

6 + 8 =

Subskrybuj

Dołącz do Newslettera

Chcesz zawsze być na bieżąco z tym co na blogu i nie przegapić nowych ofert, promocji i kursów? A oprócz tego dostawać co tydzień w prezencie ciekawostki i zagwozdki językowe? Zapisz się na newsletter, a w prezencie otrzymasz 20% zniżki na mój najnowszy e-book „50+ Czasowników frazowych” plus całkowicie za darmo video lekcję „Wprowadzenie do czasowników frazowych.”

Kontakt

kontakt@elokasia.pl

Śledź mnie